Folosim cookies pentru a-ți oferi o experiență îmbunătățită în site-ul nostru. Navigând în continuare, îți exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Stocarea tehnică sau accesul este necesară în scop legitim pentru stocarea preferințelor care nu sunt cerute de abonat sau utilizator.
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes.
The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
Beatrice Novac, Key Account Manager, Falcon
Un curs foarte util, antrenant si dedicat pe domeniul si clientii companiei noastre.
Related Posts
Alina Grigore, MGSI, Key Account Manager
Consider ca un punct forte al cursului il reprezinta interactiunea cu participantii; implicarea lor in dezbaterea temelor discutate.
Madalina Glodea, Specialist Managementul performantei, Mega Image
Participarea la acest curs a fost o reala placere. Un curs foarte bine structurat si practic. Utilitatea lui in cariera unui om de HR este este daca nu vitala, de maxima importanta. A adus cunostinte din mai multe arii si un plus in dezvoltarea mea personala.
Dr Mirona STANCIU, Sales Manager, Lundbeck Romania
Colaborarea cu echipa EXEC-EDU inseamna dezvoltarea de competente in cadrul celor mai importante departamente din companie: vanzari , marketing, financiar; si inca ceva pe deasupra: prietenie si incredere. Formarea mea ca lider a fost genial desavarsita de profesorii EXEC-EDU; toti, fara exceptie, primesc recunostinta si multumirile mele la finalul celor 4 programe la care eu …
Ana Toasca, Area Manager, NTS Commerce 2005
Indiferent de varsta, de pregatirea profesionala sau de domeniul in care activam, aici este locul potrivit pentru a invața cele mai importante lucruri in management si nu numai.