Masterclass: Cum luăm decizii în era complexității: de la date la empatie

0,00  (fără TVA)

Un Masterclass gratuit care adresează una dintre cele mai mari dileme ale liderilor de azi: cum luăm decizii într-o lume tot mai complexă, în care modelele și sistemele vechi au devenit nefuncționale și vulnerabile?

Vă invităm la o sesiune antrenantă, în care vom testa împreună soluții noi și idei practice pentru a naviga prin incertitudine și crize multiple.

Unde – myhive S-Park, Strada Tipografilor 11-15, Clădirea A, București
Când – 8 octombrie 2024, orele 18.00

Stoc epuizat

Tematică

  • De la VUCA la B.A.N.I. Transformări în procesul decizional
  • Analiza vulnerabilităților. Contingency planning
  • Emoțional vs rațional
  • Simularea și scenarii multiple
  • Vremuri noi, competențe noi

Trainer

Monica Minoiu, EMBA

Are peste 18 ani de experiență ca manager, consultant și antreprenor de succes. A activat în diverse industrii – cosmetice, hârtie și carton tipografic, producerea și distribuția berii. A fost Director Europa pentru Centrele de activități tactice în lanțul de aprovizionare-distribuție în compania InBev. Din 2009 deține propria companie de consultanță.

Monica Minoiu

Ai întrebări?

Nu ezita să ne suni sau să ne scrii pe chat, pe email sau completând formularul din pagina de contact.

CLIENȚII EXEC-EDU

Logo-uri clienți EXEC-EDU
Logo final rosu

Your place to grow

Trainer

Monica Minoiu, EMBA

Categorie

Grow Expertise – pentru viitori manageri

Categorie:
Updating…
  • Nu ai niciun produs în coș.
CALENDAR