EXEC-EDU your place to grow, trainings

EXEC-EDU

your place to grow!

CARIERE EXEC-EDU

Succesul EXEC-EDU se datorează unei echipe de oameni dinamici şi pasionaţi de ceea ce fac, care au ales să pună întreaga energie în slujba dezvoltării managerilor şi antreprenorilor din România.

Pentru a face parte din echipa noastră, ai nevoie de pasiune, spirit de echipă şi loialitate. Restul vine de la sine.

Suntem în curs de dezvoltare a echipei EXEC-EDU! Dacă ai recomandări, te rugăm să iei legătura cu noi!

Poziții deschise

Business Development Consultant - Sales

Suntem nr. 1 pe piata programelor de training pentru manageri si cautam un coleg/colega pasionat de vanzari si educatie continua, care sa ne ajute sa dezvoltam portofoliul de clienți al companiei.

Cine suntem:

Cu o prezență pe piata de 17 ani, EXEC-EDU este liderul pieței de executive education – segmentul de top al pieței de training – cu o echipă de peste 40 de traineri și experți si aproximativ 70 de programe (atat cursuri, ci și coaching, mentoring, consultanță). EXEC-EDU a obținut premiul Gold Award în topul celor mai bune companii de training din România (Learning Network în 2019). Valorile noastre sunt – pasiune, performanță, progres, parteneriat.

www.exec-edu.ro

Vrem să te cunoaștem, dacă și tu te identifici cu cele de mai sus!

Ce responsabilități vei avea:

  • Contactare clienți noi
  • Prezentare cursuri – direct (vizite), telefon, pe email, online, în cadrul evenimentelor
  • Consultanță oferită prospecților sau clienților existenți pentru identificarea de nevoi și dezvoltarea de programe personalizate
  • Conceperea și transmiterea ofertelor de curs
  • Negociere de contracte cu clienții
  • Activități suport, customer care și post-vânzare pentru clienți
  • Stabilirea și menținerea de relații pe termen lung cu clienții abordați
  • Realizarea de rapoarte de vânzări
  • Analiză competiție

Profil pe care îl cautăm:

  • Absolvent de studii post-universitare
  • Experiență de minim 5 ani în vânzări de servicii B2B
  • Gestionează singur activitatea, fără supraveghere
  • Perseverent, organizat
  • Profil de hunter (inițiativă, independență,
  • Abilități de comunicare scrisă sau verbală
  • Cunoașterea limbii engleze
  • Cultură generală
  • Loial, implicat

Și, nu în cele din urmă, ce îți oferim!

  • Salariu + comision direct proporțional cu rezultatele (fără limite superioare)
  • Tichete de masă, laptop, telefon
  • Posibilitatea de a lucra remote
  • Acces la dezvoltare prin participarea la programe de training excelente
  • Vei fi parte dintr-o echipa mică, dar extrem de pasionată și de unită, care te va susține în acțiunile tale.

Așteptăm CV-urile voastre la adresa [email protected] împreună cu răspunsul la întrebarea „De ce vrei să te alături echipei noastre?”

Mult succes!

Logo final rosu

Your place to grow

Se actualizează
  • Nu ai niciun produs în coș.
CALENDAR